Domácí infra sauna

Pro domácí saunování jsou ideální možností infra sauny. S touto technikou se nemusíte zahřívat přehnaně opatrně. V této kabině se začnete potit sami od sebe, a to účinkem jemného tepla infračerveného záření typu C se všemi pozitivními dopady na detoxikaci organismu, na prokrvení a na látkovou výměnu. Sportovci oceňují příjemné teplo jako prostředek k uvolnění svalstva po trénincích.

Infrasauna je vhodná i pro ty zájmce o saunování, pro které je klasická sauna příliš horká. Společnost Aquamarinespa nabízí infračervenou techniku jako doplňkové vybavení do mnoha výrobních řad klasických saun. Ve všech infračervených kabinách se zdroj záření ukrývá v podobě infračerveného plošného vytápění za vnitřním dřevěným obkladem ze světlého a zvláštně rovnoměrného dřeva severské osiky.

I infračervené sauny jsou vhodné vhodné pro posílení imunity a pro otužování. Jejich výhoda spočívá ve snazším ovládání a také v jednodušší adaptaci.

Panel infrasauny

Panel infrasauny

Pro SMART-infračervené kabiny je prakticky všude dost místa, a ten kdo v ní sedí se pohodlně vyhřívá jako na sluníčku v paprscích infračerveného C-záření bez jakéhokoliv elektromagnetického zatížení. Infračervenou techniku lze zabudovat do saunových kabin řady PREMIUM, a to buď jako jediný nebo jako doplňkový zdroj tepla.

Dodavatel:
Aquamarine Spa, s.r.o. (katalog sauny na www.aquamarinespa.cz)

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace