XLS Medical na hubnutí

XLS Medical

Jako každoročně i pro letošní povánoční sezónu vůle k hubnutí se na trhu objevila řada výrobků XLS Medical na hubnutí. Jedná se o XLS Medical Redukování chuti k jídlu, dále XLS Medical Vázání kalorií z tuků (na bázi vlákniny) a nakonec XLS Medical Blokování kalorií ze sacharidů (na bázi glykoproteinů). Výrobek je již na trhu úspěšný minimálně třetí sezónu, a tak jsou již dostupné i zpětné vazby a diskuze o efektu XLS Medical.

Jak je obvyklé u řady volně prodejných prostředků na hubnutí, dřívější reklama na XLS Medical na hubnutí mohla vzbudit větší očekávání, než jakého lze užíváním patrně dosáhnout. Tím ovšem nechci kritizovat účinek těchto konkrétních výrobků, jen si myslím, že situace v oblasti reklamy prostředků na hubnutí se občas dostane za hranicí přijatelných reklamních triků. Nebo alespoň dříve tomu tak bylo mnohem častěji — přece jen regulace trhu začíná působit i v této oblasti. Je to podle mne výhodné i pro výrobce, protože přiměřenější propagace možná působí důvěryhodněji.

V současné době se zdá, že se XL-S Medical dobře etabloval na trhu, svědčí o tom vesměs pozitivní ohlasy v internetových diskusích i zájem nakupujících. Navíc výrobce dává (sice omezenou) záruku vrácení peněz. To je v segmentu produktů na hubnutí málo obvyklé — je to určitě známka toho, že si za svým výrobkem stojí.

Výrobky XLS Medical jsou registrovány jako „zdravotnický prostředek“, to znamená, že je zde nějaká regulace ze zákona. Více o pojmu „zdravotnický prostředek“ je možno zjistit na stránkách SÚKL – Státního ústavu pro kontrolu léčiv.

On-line můžete prostředky na hubnutí rady XLS Medical zakoupit také prostřednictvím webu www.xlsmedical.biz.

Prvně publikováno 21. února 2011, redakčně aktualizováno 24.5.2013.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace