Lipoxal eXtreme II na hubnutí

Lipoxal extreme II, tobolky na hubnutí (doplněk stravy)

Lepší efekt s novým složením slibuje II. verze doplňku stravy Lipoxal eXtreme od firmy Walmark. Jedná se o prostředek na hubnutí, který charakterizuje především deklarovaný „termogenní efekt“, pomocí něhož by měl Lipoxal Extreme II odbourávat tuky zvýšenou měrou. Další aktivní složkou je L-karnitin, o němž je známo, že má svůj podíl na metabolismu tuků, i když názory na jeho efektivitu jsou nejednoznačné.

Složení Lipoxalu eXtreme II:

  • Extrakty s termogenním efektem z přírodních látek: zázvor, guarana, zelený čaj, divoký pomeranč a kakao.
  • L-Karnitin.
  • Antioxianty žen-šen a červený ženšen, které by měly příznivě působit i proti stresu.

Složení vypadá zajímavě, ale účinek lze očekávat spíše mírný a rozhodně individuální.

Doporučené dávkování doplňku stravy Lipoxal Xtreme II:

1 tableta 3x denně u osob s váhou do 60 kg, resp. 2 tablety 2x denně u osob s váhou nad 60 kg
První dávku se doporučuje užít ráno se snídaní, druhou dávku asi po šesti hodinách s obědem. Tobolky je vhodné zapít dostatečně vodou. Dávka čtyři tobolky za den by se neměla překračovat

Omezení (kontraindikace)

Osoby s následujícími potížemi by měly zvážit užívání: žaludeční vředy, chronický zánět žaludku, jícnový reflux, Crohnova nemoc, ulcerosní kolitida, alergie na zázvor, astma, a to z důvodu možného dráždění. Dále je omezením potravinová alergie nejasného původu a citlivost na včelí produkty.

Další doplňky stravy na hubnutí s L-karnitinem:

L-karnitin je látka, která se prodává samostatně nebo jako součást doplňků stravy na hubnutí. Účinnost této látky jako součást alimentace nebyla dostatečně prokázána, alespoň podle údajů na wikipedii. Nicméně je stále populární. Obsahuje ho například velmi prodávaný Bioaktivní duo slim na hubnutí od firmy Pharma Nord.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace