Bioaktivní Duo Slim

Duo Slim Video

Toto jaro přichází poměrně intenzivní reklama na Bioaktivní Duo Slim, který by měl přispět k formování postavy a ke snížení tukové tkáně. Jedná se o kombinovaný doplněk stravy — užívají se jednak pilulky s obsahem L-karnitinu a extraktu ze zeleného čaje přes den, jednak tobolky s obsahem CLA na noc.

Tobolky na noc obsahují 0,6 g CLA (konjugované kyseliny linolové). Této látce se připisuje blahodárný účinek při podpoře léčby rakoviny, dále ovšem byl popsán efekt na snížení tukové tkáně.

Diskuse a uživatelské recenze

Výrobek je na trhu relativně krátce, proto na internetu nejsou zatím k dispozici nikterak rozsáhlé uživatelské recenze. Pokud máte vlastní zkušenosti s tímto doplňkem stravy nebo s některou jeho součástí, tak se můžete sami zapojit do diskuse o výrobku Bioaktivní Duo Slim. Zatím se objevily názory o mírném formujícím účinku a také o omezení chuti k jídlu (že by to byl efekt extraktu ze zeleného čaje?).

Cena

Cena balení je okolo 500 Kč (na Internetu lze sehnat i o cca 20% laciněji). Vzhledem k tomu, že je to balení jen na 15 dní, není to málo.

Pokud chcete vidět impresivní reklamu na tento doplněk stravy, tak je zde video Duo Slim z Youtube.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace