Rajko Doleček má asi radost

Rajko Doleček, autor mléčné diety

Je to už 40 let, co ostravský odborník na výživu MUDr. Rajko Doleček sestavil stravovací program pro redukci váhy, tento jídelníček se označuje jako „mléčná dieta“. Možná že je rád, že jeho mléčná dieta zase dostává do centra zájmu. Nasvědčuje tomu alespoň četnost hledání názvu této diety v internetových vyhledavačích, která je letošním roce vyšší než loni.

Možná je ale jeho nadšení menší, když vidí, že speciální výživový program, který původně sestavil pro nemocné na lůžku s minimem pohybu, se široce používá pro běžné pokusy o zhubnutí.

Pro běžnou populaci totiž jídelníček mléčné diety není zase moc vhodný. Moderní odborníci na dietu, jako třeba MUDr. Kateřina Cajthamlová, doporučují spíše komplexní režim se stravováním s dostatkem živin. Jídelníček je to relativně hladový, nedostatek živin není vhodný pro aktivní osoby, natož pro ty, kteří sportují.

Jediným pozitivem je důraz na pravidelný příjem potravy 5 x denně. Ale to už je lepší třeba dietní jídelníček pětifaktorové diety. Pro redukci váhy bychom dnes už asi mléčnou dietu mohli považovat za překonanou.

Lepší alternativa: hubnutí s poradcem zdarma

Pokud to myslíte s hubnutím vážně, stojí za to zkusit se obrátit o pomoc na nutričního odborníka. Ne vždy to musí stát peníze navíc!

Dietní poradci Naturhouse již pomohli jen v České republice mnoha desítkám tisíc Čechů a Češek zhubnout trvale - a bez jo-jo efektu. K hubnutí často rozhodujícím způsobem přispěje i podpora osobního výživového poradce. Všechny dietní poradny Naturhouse poskytují průběžně ke svým doplňkům stravy na podporu hubnutí bezplatné dietní poradenství. Vyplňte formulář teď hned a objednejte se na vstupní konzultaci, která je zdarma a nezavazuje k žádným dalším nákupům nebo platbám. S podporou odborníka zvýšíte tak svou šanci v boji s nadváhou!

Objednejte se na bezplatnou schůzku s dietním poradcem:

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace