Hubnutí na 3 dny: Dieta modelek

Dieta modelek

Zajímavé, jak dieta modelek, známá také jako hollywoodská dieta, mohla získat takovou popularitu. Je to možné asi i proto, že princip diety je jednoduchý a celý program trvá jen tři dny. Bohužel však jednoduchost diety modelek neznamená nějakou záruku výsledku.

Jídelníček pro dietu modelek

Schema diety modelek je prosté – po tři dny se prakticky jí jen ovoce. Je to ananas, banán, hroznové víno, kiwi, a to v „promyšleném pořadí“. Přesný návod na dietu modelek ani uvádět nebudu, stačí odkaz – tento článek ani není myšlen jako doporučení, ale spíše jako varování.

Za tři dny jednostranné diety je spíše hladovění, kdy se do organismu dostane je trochu ovocného cukru. Nejdůležitější živiny chybí. Nedostatek živin také může působit negativně, protože tuky nejsou pohotovým zdrojem energie. Hubnutí tak může být na úkor svalové hmoty, přesněji svalového glykogenu, a to je v každém případě nežádoucí způsob hubnutí.

Navíc prakticky stoprocentně se dostaví jo-jo efekt, tedy nejde o dietu, která by byla základem pro udržitelné zhubnutí. Proto je potřeba se dietě modelek a podobným nárazovým experimentům vyhnout.

Lepší alternativa: hubnutí s poradcem zdarma

Pokud to myslíte s hubnutím vážně, stojí za to zkusit se obrátit o pomoc na nutričního odborníka. Ne vždy to musí stát peníze navíc!

Dietní poradci Naturhouse již pomohli jen v České republice mnoha desítkám tisíc Čechů a Češek zhubnout trvale - a bez jo-jo efektu. K hubnutí často rozhodujícím způsobem přispěje i podpora osobního výživového poradce. Všechny dietní poradny Naturhouse poskytují průběžně ke svým doplňkům stravy na podporu hubnutí bezplatné dietní poradenství. Vyplňte formulář teď hned a objednejte se na vstupní konzultaci, která je zdarma a nezavazuje k žádným dalším nákupům nebo platbám. S podporou odborníka zvýšíte tak svou šanci v boji s nadváhou!

Objednejte se na bezplatnou schůzku s dietním poradcem:

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace