Formujme tělo aktivně s TV Prima

Ing. Petr Havlíček v pořadu Jste to, co jíte na TV Prima

Od 17. března můžeme na TV Prima zase sledovat postupy na vylepšení postavy, které budou svým svěřencům doporučovat Ing. Petr Havlíček a MUDr. Kateřina Cajthamlová. Začíná se totiž vysílat další řada oblibeného seriálu Jste to, co jíte, který je zaměřen na hubnutí pomocí zdravějšího životní stylu.

Diety, cvičení a vůbec režimová opatření tak nahradí metody, kterými postupuje plastická chirugie. Současně se totiž utlumuje stávající pořad Mladší o pár let. Ten je sice také zaměřen na vylepšování postavy, ale jinými metodami. V poslední době sledujeme klesající zájem tento pořad, jistě k velkému zklamání odborného garanta prořadu, kterým je Klinika GHC Praha.

Doufám, že dvojice Havlíček – Cajthamlová bude v upoutání divácké pozornosti úspěšnější než Sabina Laurinová. A hlavně douvám, že co nejvíce lidí si rady protagonistů pořadu vezme skutečně k srdci. Obezita je totiž metlou moderní společnosti, a to se týká i obyvatel České republiky.

Přidej komentář

Powered by WordPress | iFreeCellPhones.com has free cell phones for sale. | Thanks to PalmPreBlog.com, Video Game Music and Fat burning Furnace